Via een nieuwsbrief houden wij geïnteresseerden op de hoogte. Inschrijven kan hier.
De gemeente Maldegem, Veneco, Aquafin en het Agentschap Wegen en Verkeer transformeren samen het bedrijventerrein ter hoogte van Krommewege/Vliegplein/Steenhouwerslaan//Industrielaan. Naast de heraanleg van het bestaande terrein (125 ha), komt er ook een uitbreiding, goed voor ongeveer 23,5 ha extra bedrijventerrein.
De deadline voor het indienen van een kandidatuurdossier is ondertussen verstreken. Indien er na het doorlopen van de verkoopprocedure nog percelen beschikbaar komen, lanceren we een nieuwe oproep. U kan zich hiervoor inschrijven op de wachtlijst via wendy.vanlaere@veneco.be.
In maart 2021 startte aannemer Stadsbader met de wegen- en rioleringswerken in de nieuwe zone. De werken zijn ondertussen zo goed als afgerond.
Door de aanleg van de nieuwe wegenis naar de uitbreidingszone zal doorgaand verkeer t.h.v. het kruispunt Ringbaan/Zandakkers naar het bedrijventerrein niet meer mogelijk zijn.
Naast de nieuwe wegenis werd een netwerk van fietspaden aangelegd met een verbinding naar Adegem-Dorp via de Lekvijverswegel en naar Maldegem via het Vliegplein. Ook op het bestaand bedrijventerrein wordt de fietsinfrastructuur geoptimaliseerd en nieuw aangelegd (Krommewege en Nijverheidslaan).
De geplande werken gebeuren in fasen en zullen opeenvolgend plaatsvinden tussen 2022 en 2029:
U moet afkoppelen? Klik op onderstaande links voor meer info. De filmpjes zijn gemaakt op maat van woningen, maar de principes voor bedrijfsgebouwen zijn dezelfde.
Zijn er steunmaatregelen?
Er is een subsidie op de keuring van privé waterafvoer. Meer info vindt u op de website van de gemeente Maldegem.
Klik op onderstaande link om een filmpje te bekijken over het gewenste onderwerp.