Directie

 
 

Sofie
Vandelannoote

Algemeen directeur

sofie.vandelannoote@veneco.be

Algemene diensten

 
 

Veronique
Verstraeten

Secretaris

veronique.verstraeten@veneco.be

 
 

Tina
Bovijn

Office manager

tina.bovijn@veneco.be

 
 

Veronique
Vanlaer

Secretariaatsmedewerker

veronique.vanlaer@veneco.be

Projectontwikkeling

 
 

Raf
Anthoni

Senior projectcoördinator

raf.anthoni@veneco.be

 
 

Filip
Standaert

Stafmedewerker aankoop onroerende goederen

filip.standaert@veneco.be

 
 

Dieter
Van Acker

Projectcoördinator

dieter.vanacker@veneco.be

 
 

Cindy
Van Caeneghem

Landschapsarchitect - ruimtelijk planner

cindy.vancaeneghem@veneco.be

 
 

Wendy
Van Laere

PR-verantwoordelijke

wendy.vanlaere@veneco.be

 
 

Nel
Van Rentergem

Senior projectcoördinator

nel.vanrentergem@veneco.be

 
 

Sam
Lievens

Parkmanager - tekenaar

sam.lievens@veneco.be

 
 

Dries
Van Nieuwenhuyze

Landschapsontwerper - Bedrijventerreinmanager

dries.vannieuwenhuyze@veneco.be

Ruimte

 
 

Rien
Gellynck

Coördinator Ruimte

rien.gellynck@veneco.be

 
 

Annelies
De Clercq

Senior ruimtelijk planner

annelies.declercq@veneco.be

 
 

Thomas
De Wilde

Ruimtelijk planner

thomas.dewilde@veneco.be

 
 

Steven
Hoornaert

Senior ruimtelijk planner

steven.hoornaert@veneco.be

 
 

Silke
Van Bruyssel

Architect - ruimtelijk planner

silke.vanbruyssel@veneco.be

 
 

Tina
Verschueren

Senior architect-ruimtelijk planner

tina.verschueren@veneco.be

 
 

Yen
Van Der Voort

Architect - Ruimtelijk planner

yen.vandervoort@veneco.be

 
 

Frederik
Bracke

GIS-deskundige

frederik.bracke@veneco.be

Projectregie

 
 

Sarah
De Pourcq

Stafmedewerker PPS

sarah.depourcq@veneco.be

 
 

Peter
Lacoere

Adviseur projecten

peter.lacoere@veneco.be

Dienstverlening

 
 

Roy
Vander Cruyssen

Stafmedewerker handhaving

roy.vandercruyssen@veneco.be

 
 

Jeroen
Wauters

Stafmedewerker handhaving

jeroen.wauters@veneco.be

 
 

Kris
Rogiers

Afdelingshoofd preventieadviseur GIDPBW

kris.rogiers@veneco.be

Streekontwikkeling

 
 

Marieke
Van Eyghen

Coördinator streekontwikkeling

marieke.vaneyghen@veneco.be

 
 

Annekatrien
Beckers

Stafmedewerker Energie en Klimaat

annekatrien.beckers@veneco.be

 
 

Stefanie
Hap

Stafmedewerker bouwkundig erfgoed

stefanie.hap@veneco.be

 
 

Davy
Herremans

Stafmedewerker archeologie

davy.herremans@veneco.be

 
 

Tim
Scheirs

Stafmedewerker mobiliteit

tim.scheirs@veneco.be

 
 

Yves
Vandenbossche

Stafmedewerker Energie en Klimaat Meetjesland

yves.vandenbossche@veneco.be